Dlaczego warto kupować buty polskiej produkcji?

zakład szewski

"Z SZACUNKU DO POLSKICH RZEMIEŚLNIKÓW"

Żyjemy w czasach konsumpcjonizmu i dużych, zagranicznych korporacji. Produkty są dzisiaj tworzone na skalę masową, a w związku z trudną sytuacją na rynku, małe zakłady rzemieślnicze upadają. Przy tym trzeba jasno podkreślić – polskie produkty, pod względem jakości nie odbiegają od tych zagranicznych, a często są nawet lepsze!

Można oczywiście powiedzieć – „takie jest życie” i dalej wspierać duże koncerny. Warto jednak świadomie wybierać lokalną przedsiębiorczość. Dzięki sklepowi internetowemu AKARDO.pl możemy to zrobić bez wychodzenia z domu.

Kupując polskie obuwie nie tylko wspieramy rodzimą gospodarkę, ale również stawiamy na jakość produktów. Buty od polskich szewców to lata praktyki oraz starannie wyselekcjonowana, miękka skóra. Buty są więc nie tylko modne, ale i wygodne. Nasza stopa nie odkształca się i nie odparza.

Podczas produkcji naszego obuwia, nie wytwarzają się substancje, które mogłyby zaszkodzić zdrowiu, a wysokiej jakości surowce zapewniają stabilność buta. Buty od AKARDO to produkt na kilka sezonów. Będą nam służyć znacznie dłużej niż buty produkowane masowo.

zakład szewski