O AKARDO.pl

zakład szewski

Kim jesteśmy?

Jeżeli połączyć pasję do butów z profesjonalizmem, a do tego dorzucić poszanowanie dla usług rzemieślniczych, wówczas możemy mówić o AKARDO. Jesteśmy firmą zlokalizowaną w samym sercu szewskiego zagłębia –
w Wadowicach. To właśnie tutaj pracują mistrzowie branży obuwniczej, którzy prowadzą niewielkie zakłady, często
z tradycją od pokoleń. My wybieramy do współpracy tych najlepszych, oferując ich wyroby w sklepie on-line.

zakład szewski

Nasza misja

"WIERZYMY, ŻE PORZĄDNE BUTY NIE MUSZĄ KOSZTOWAĆ FORTUNY"

Mamy ogromny szacunek do rzemieślnictwa. Wierzymy, że w dobie masowej produkcji, małe zakłady mogą przeżywać swój renesans. Dzięki połączeniu naszej pasji do butów i sprzedaży internetowej możesz zamówić ręcznie wykonane, skórzane obuwie wysokiej jakości za rozsądną cenę. Wybierając buty od AKARDO masz pewność, że wspierasz małe, rodzinne firmy rzemieślnicze, otrzymujesz towar najwyższej jakości i nie przepłacasz.

zakład szewski

Twoje zamówienie

Na naszej stronie są dostępne modele butów damskich i męskich. Gdy znajdziesz parę idealną, my zlecamy jej wykonanie najlepszym rzemieślnikom z Wadowic. Siedziba naszej firmy znajduje się w samym centrum szewskiego zagłębia, więc mamy oko na Twoje zamówienie. W związku z tym, że stawiamy na wysoką jakość obuwia, realizacja może potrwać do 10 dni roboczych. Gwarantujemy, że cierpliwość się opłaca.