30 dni na zwrot | Prosto od rzemieślników | Darmowa dostawa od 300 zł

Zaloguj się Szukaj
0
0,00 zł Twój koszyk

O nas

Wychowałem się w rodzinie z szewskimi tradycjami.
Mój ojciec związany jest z branżą obuwniczą od 30 lat. Poświęcił temu całe swoje życie zawodowe, rozpalając i we mnie miłość do butów. Miałem okazję obserwować rynek obuwniczy od najmłodszych lat. Dość szybko zauważyłem, że małe zakłady szewskie tracą perspektywę na rozwój. Wielu fachowców, wykształconych szewców nie potrafiło znaleźć rynków zbytu. Mimo imponujących umiejętności rzemieślniczych i długoletniego doświadczenia szewcy zmieniali branże. Postanowiłem połączyć miłość do butów z pasją do sprzedaży internetowej.

Tak w 2013 roku powstała nowa marka obuwnicza dostępna wyłącznie online.

Adam Kubarski
Założyciel AKARDO

Kim jesteśmy?

Jeżeli połączyć pasję do butów z profesjonalizmem, a do tego dorzucić poszanowanie dla usług rzemieślniczych, wówczas możemy mówić o AKARDO. Jesteśmy firmą zlokalizowaną w samym sercu szewskiego zagłębia – w Wadowicach. To właśnie tutaj pracują mistrzowie branży obuwniczej, którzy prowadzą niewielkie zakłady, często z tradycją od pokoleń. My wybieramy do współpracy tych najlepszych, oferując ich wyroby w sklepie on-line.

 

Nasza misja

Mamy ogromny szacunek do rzemieślnictwa. Wierzymy, że w dobie masowej produkcji, małe zakłady mogą przeżywać swój renesans. Dzięki połączeniu naszej pasji do butów i sprzedaży internetowej możesz zamówić ręcznie wykonane, skórzane obuwie wysokiej jakości za rozsądną cenę. Wybierając buty od AKARDO masz pewność, że wspierasz małe, rodzinne firmy rzemieślnicze, otrzymujesz towar najwyższej jakości i nie przepłacasz.

 

Twoje zamówienie

Na naszej stronie dostępne są modele butów damskich, męskich oraz dziecięcych. Tworzą je najlepsi rzemieślnicy z Wadowic. Siedziba naszej firmy znajduje się w samym centrum szewskiego zagłębia, dzięki czemu mamy oko na nasze buty na każdym etapie realizacji zamówienia. Możesz mieć więc pewność, że do Twoich rąk trafi dopracowany w każdym calu produkt.

 
Wierzymy, że porządne buty nie muszą kosztować fortuny
Sklep internetowy Shoper.pl