O AKARDO.pl

O NAS

Akardo.pl to polska firma zajmująca się detaliczną sprzedażą głównie polskiego obuwia wysokiej jakości. Sprzedaż obuwia odbywa się za pośrednictwem sklepu internetowego, dzięki czemu ludzie z całego kraju mogą skorzystać z naszych usług.

Działamy w samym centrum zagłębia szewskiego (Wadowice), dzięki czemu mamy dostęp do najlepszej klasy producentów polskich. Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom szybkich i bezpiecznych transakcji oraz wysokiej jakości obuwia. Chcemy, by nasze produkty łączyły w sobie modę ale też wygodę, o którą trudno w czasach masowych produkcji słabej jakości obuwia.

BEZPIECZEŃSTWO

Jednym z naszych celów jest „odczarowanie” transakcji internetowych dla tych, którzy nie mają pełnego zaufania do zakupów on-line. Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji, dzięki czemu klient może być pewny, że zakupy przez internet nie łączą się z żadnym ryzykiem.

Gwarancja bezterminowego zwrotu daje możliwość odesłania produktu w każdym momencie bez podania przyczyny. Oprócz tego zapewniamy stały kontakt z klientem oraz możliwość monitorowania przebiegu wysyłki. Zapewniliśmy dostęp do panelu klienta, gdzie na bieżąco uaktualniamy stan paczki, której nabywca oczekuje.

JAKOŚĆ I INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Oferujemy duży wybór obuwia. Dzięki polskiej produkcji możemy pochwalić się również wysoką jakością buta, którego oferujemy. Mamy kontakt z najlepszymi polskimi szewcami, a nasze produkty pochodzą prosto od producentów.

Buty zamawiane w naszym sklepie szyte będą na nasze zamówienie, klient może być więc pewny, że produkt tworzony jest specjalnie dla niego.

GŁOS KLIENTA

Jesteśmy na rynku przede wszystkim dla naszych klientów. Chcemy, by ludzie, którzy wybrali nasz sklep czuli się w nim wyjątkowo. Jesteśmy otwarci na nowe propozycje, chętnie posłuchamy także konstruktywnej krytyki ;-)

W razie pytań, wątpliwości oraz wszelkich problemów czekamy na Państwa maile przez formularz kontaktowy lub bezpośrednio na sklep@akardo.pl

NASZE BUTY SĄ: 
- polskie 
- wysokiej jakości 
- produkowane ręcznie
- z wysokiej jakości skór naturalnych