30 dni na zwrot | Prosto od rzemieślników | Darmowa dostawa od 300 zł

Zaloguj się Szukaj
0
0,00 zł Twój koszyk

Polityka prywatności

Przywiązujemy dużą wagę do ochrony Twoich danych osobowych i postępowania z nimi zgodnie z odpowiednimi przepisami prawa, w szczególności zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. („RODO”). Naszym celem jest umożliwienie Ci pełnej informacji i kontroli w zakresie przetwarzania przez nas Twoich danych oraz udostępnienie narzędzi pozwalających Ci skorzystać z uprawnień wynikających z przepisów prawa.

Poniżej przedstawiamy informacje dotyczące tego w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, jak dbamy o ich bezpieczeństwo i komu je udostępniamy. Jeżeli masz dodatkowe pytania dotyczące tego, jak korzystamy z Twoich danych osobowych, napisz do nas na podany adres e-mail: sklep@akardo.pl.

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Klient powierza nam swoje dane osobowe i jest to kwestia zaufania do nas, które w naszej firmie jest pierwszorzędną wartością.

CEL ZBIERANIA DANYCH OSOBOWYCH

Celem zbierania danych osobowych jest przede wszystkim realizacja zamówień, reklamacji, zwrotów czy też wymiany towarów. Dane te potrzebne są również do systemu komentarzy, oraz innych działań związanych z naszymi usługami i realizacją zamówień.

W formularzu rejestracyjnym czy też w procesie zamówienia pytamy o numer telefonu, który jest niezbędny do stałego i szybkiego kontaktu między Akardo.pl a klientem. Kontakt telefoniczny jest niezbędny w celu najprostszego rozwiązania wszelkich problemów i pytań oraz wyjaśnienia nawet najmniejszych formalności. Wyjaśniamy, iż Państwa numer kontaktowy nie jest wykorzystywany w żaden inny sposób niż w celu rzetelnej realizacji zamówienia oraz  nie jest podawany na niczyją prośbę.

Każdy klient ma możliwość rejestracji w naszym sklepie. Login i hasło, które uzgodnione zostaje przez klienta pełnią funkcję zabezpieczenia do profilu użytkownika. Na koncie klient ma możliwość przechowywania, sprawdzania i aktualizacji swoich danych (prosimy o szczególne zwrócenie uwagi na adres wysyłki) oraz regularnego monitorowania stanu zamówienia produktu. Użytkownik Akardo.pl zobowiązuje się do traktowania danych takich jak login i hasło jako poufne i nie udostępniania ich osobom trzecim, nieupoważnionym. Sklep on-line Akardo.pl w razie zagubienia hasła daje możliwość wysłania nowego na adres e-mail.

WGLĄD DO DANYCH

Dostęp do danych osobowych mają tylko osoby zaufane zespołu Akardo.pl, uprawnione do realizacji zamówień. Zastrzegamy , iż dane nie są w żaden sposób wykorzystywane: nie sprzedajemy, nie udostępniamy ani nie użyczamy danych innym podmiotom. Wykorzystywane są jedynie w celu realizacji zamówienia oraz prenumeraty newslettera. W celu dostarczenia do klienta zamówionego produktu dane przekazujemy przewoźnikowi (kurier, poczta, paczkomat). Bardzo prosimy o podanie prawidłowych danych adresowych w tym celu.

PRZEGLĄDANIE SERWISU oraz REALIZACJA ZAMÓWIENIA

Serwis Akardo.pl można przeglądać we wszystkich stronach oraz podstronach bez konieczności rejestracji. Zalogowanie się do sklepu konieczne jest w celu zamówienia produktu. Realizacja zamówienia następuje po wcześniejszym wypełnieniu niezbędnych formularzy z danymi niezbędnymi do wysyłki kupionego produktu. Czas oczekiwania na zamówienie jest zależny od wzoru i rozmiaru buta, opisany przy każdym produkcie.

Sklep internetowy Shoper.pl